- BEURER

Цена
€42 40 / 82 93 лв
с ДДС
В Наличност
Целта на шиацу масажът е да подобрява физическото, емоционалното и психическото състояние на човека.
Масажиращите глави в шиацу възглавницата имитират натиска и техниката с месене при шиацу масажа.С този уред ще си осигурите ефективен и приятен масаж.Масажът може да бъде едновременно релаксиращ и стимулиращ, полезен при схванати мускули, болка и умора.Уредът прави интензивен масаж на врата, краката, ръцете и гърба.Този масажор има следните характеристики: 4 въртящи се масажни глави; калъфката на възглавницата може да се пере; функция на затопляне; универсална форма.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип | Shiatsu massage |
| Употреба | Versatile relaxation massage for the shoulders, neck, back and legs thanks to the universal cushion shape |
| Регулируем интензитет | 1 |
| Електроди | - |
| Таймер | - |
| Дисплей | - |
| Автоматично изключване | - |
| Цвят | Silver |
| Други | Light and heat function; 4 Shiatsu massage heads, rotating in pairs; Removable cover made from microfleece fibres, machine-washable |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Shiatsu massage |
| Употреба | On the whole body |
| Таймер | Не |
| Дисплей | Не |
| Подкатегория | Уреди за дома |
| Приложение | за дома |
| Автоматично изключване | Не |
| Цвят | Silver |
| Тегло | 1.66кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип масажор | За врат и рамене |
| Тип масажор | За гръб |
| Тип масажор | За крака |
| Техника на масаж | Шиацу |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Мощност (W) | 100 W |
| Функция загряване | Да |
| Брой степени на скорост (count) | 2 |
| Тегло (kg) | 3.2 кг |
| Брой масажни глави (count) | 4 |
| Поддръжка на приложение | Не |
| Автоматично изключване (min) | 15 мин |
| Дистанционно управление | Да |
| Тегло | 1.66кг |
Масажна възглавница Beurer MG 145 Shiatsu – Релакс за врат, рамене, гръб и крака
Потопете се в дълбока релаксация с масажната възглавница Beurer MG 145 Shiatsu. Четири въртящи се шиацу глави осигуряват интензивен масаж на врата, раменете, гърба и краката. Функцията за загряване подпомага отпускането на мускулите, а свалящият се калъф може да се пере в пералня.
Ключови Предимства
- Универсален шиацу масаж — 4 масажни глави осигуряват дълбоко омесване за различни части на тялото.
- Функция за загряване — Нежната топлина засилва релаксацията по време на масажа.
- Лесен за почистване — Свалящият се калъф е машинно перащ за удобна хигиена.
- Лек и преносим — Лесно преместване от стол на диван или в колата.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Техника на масаж | Шиацу |
| Брой масажни глави | 4 |
| Функция загряване | Да |
| Захранване | Електрическа мрежа |
| Калъф | Свалящ се, машинно перащ |
Какво има в кутията
- Масажна възглавница Beurer MG 145 Shiatsu
- Адаптер за захранване
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












